1

Легкі в догляді - легко миються, швидко висихають

2

Пластик не вбирає сторонні запахи

3

Довговічні в експлуатації

4

Водо і пило відштовхуючі, антистатичні

Жалюзі Пластикові

У вертикальних пластикових жалюзі замість тканинних ламелів використовуються пластикові смуги різного профілю і рельєфу. Одна з переваг пластикових вертикальні жалюзі перед тканинними – стандартний пластик не пропускає сонячне світло, що дозволяє позбутися відблисків і віддзеркалень сонячного світла на моніторах комп’ютерів. Такою ж якістю володіють і тканинні жалюзі блекаут (BLACKOUT), що поєднують в собі кращі властивості матерії і пластика. Елегантно виглядають і жалюзі, виконані з напівпрозорого пластику.

Одна з головних переваг пластикових жалюзі – вони ідеально підходять для приміщень, в яких необхідно підтримувати стерильну чистоту: в лікарнях, навчальних закладах, дитячих садках, а також на балконах, лоджіях, кухні і т.д., так як пластик легко миється побутовими миючими засобами не втрачаючи зовнішнього вигляду.

Матеріал цих виробів НЕ вбирає неприємні і специфічні запахи, що особливо актуально для ресторанів, магазинів і цехів підприємств з виробництва харчових продуктів. Також це ідеальний варіант для приміщень з високим рівнем вологості і з небезпекою попадання масла або жиру.

Єдиний мінус пластикових виробів – шум, який створюється в процесі використання (під час відкривання і закривання штори), але цей незначний мінус компенсується величезною кількістю переваг.

Даний вид жалюзі часто виконує не тільки функції віконних штор, але і використовується як елемент декору всередині приміщень. Конструкція пластикових жалюзі відмінно справляється з усіма поставленими завданнями, при цьому їх вартість демократична.

Інші продукти

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.