Історія компанії “Артіка”

Ми розпочинали працювати у вже далекому 1996 році як невелика підрядна організація зі встановлення жалюзі. Завдяки постійному прагненню до розвитку і покращенню професійних навичок ми розгорнули власне виробництво сонцезахисних систем і розширили комплекс пропонованих послуг з їх монтажу.

Наполеглива праця дозволила швидко отримали довіру спочатку десятків, а потім сотень покупців і допомогла створити нам репутацію надійної та відповідальної команди!

Компанія «Артіка» сьогодні – це союз професіоналів!

Місія

Наша місія — Забезпечити комфорт у вашому домі!

Наше завдання – Спільно з партнерами створювати комфортні рішення в сфері сонцезахисту і захисту шляхом впровадження кращих ідей світового досвіду! 

Керуємо світлом! (Керуємо світлом разом!)

Чому ми?

Ми постійно розвиваємось в усіх сферах нашої діяльності, звертаючи особливу увагу на соціальну відповідальність. Своїм клієнтам ми пропонуємо:

  • Індивідуальний підхід до будь-якого клієнта
  • Досвідченість наших фахівців
  • Використання автоматики і комплектуючих високої якості (від перевірених постачальників)
  • Сучасну технологічну базу
  • Стабільне налагоджене виробництво
  • Націленість на мінімізацію матеріальних і тимчасових витрат
  • Відповідальність за результат праці і гарантію якості

Команда

У нашому колективі працюють люди, які захоплені своєю справою. Вони працюють на авторитет нашого підприємства і є найбільшою його цінністю. Це – висококласні спеціалісти відділу продажу, які нададуть оптимальне рішення для ваших задач в сфері нашої діяльності, і спеціалісти виробничого відділу, які якісно виконають завдання з виготовлення замовлення, і професійна монтажно-сервісна бригада, яка гарантовано і надійно змонтує і проведе обслуговування наших виробів!

В основі нашої діяльності лежить досвід та оптимізація бізнес-процесів. Ми не боїмося складних завдань, вирішення яких потребує від нас змін.

Шоурум

Компанія «Артіка» пропонує найбільш повний асортимент сонцезахисних систем власного виробництва. Для експозиції всіх видів систем ми відкрити офіс де ми облаштували один із найбільших у Львові виставковий зал.

Запрошуємо Вас в наш шоурум, де Ви не тільки ознайомитесь з усіма взірцями, але й зможете спробувати всі вироби в дії, що допоможе зробити правильний вибір!

Перспектива

Безпосередня співпраця з виробниками і наявність власних виробничо-складських потужностей дає нам можливість підтримувати гнучку цінову політику, а також дозволяє підібрати максимально відповідний варіант для будь-якого об’єкта.

Ми постійно впроваджуємо нові технологічні рішення та розширюємо свою пропозицію продукції системами, адаптованими до тенденцій будівництва та очікувань клієнта.

Нове обладнання, розширення складських запасів, подальше розширення продукції для пропозиції на наш ринок – одні з цілей, що спрямовують діяльність компанії на найближчі роки.

Співпраця

Важливо в житті завжди шукати нові шляхи, хоча мета може бути в одному напрямку!  Ми більше 20 років рухаємося в одному напрямку, створюючи ринок сонцезахисних систем і  наша команда завжди вибирає шлях партнерства і розвитку!

Ми працюємо за принципами взаємовигідного партнерства і якщо нас об’єднують високі стандарти сервісу і якості продукції – запрошуємо до співпраці! В пропозиції компанії «Артіка» ви знайдете все необхідне для реалізації проектів з використанням професійних сонцезахисних і захисних систем: всі види обладнання, комплектуючі, матеріали і команду професіоналів!

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.