Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі

1

Різноманітність дизайну

2

Можливість закрити великий проєм і використати для зонування приміщень

3

Можливість облаштування віконних прорізів складних форм (аркових, під нахилом)

4

Вертикальна конструкція ламелей - не збирається пил і бруд на виробі

Вертикальні жалюзі у Львові високої якості

Вважають, що вертикальні жалюзі – це відображення офісного стилю, та останнім часом їх часто використовують в приватних помешканнях. Справа в тому, що вони більш функціональні в плані розташування та легші у користуванні. Конструкція жалюзі дозволяє легко провітрювати кімнату та одночасно захищати від прямих сонячних променів та небажаних поглядів. Вертикальні жалюзі виготовляються з пластику, алюмінію і тканини, тому підібрати модель, яка ідеально впишеться в інтер’єр, не складе труднощів.

Конструкція вертикальних жалюзі складається з карниза, до якого кріпляться смужки (ламелі) на спеціальних бігунках. Останні забезпечують здатність елементів повертатись навколо власної осі на 180 градусів. Поворотом ламелів можна регулювати сонячний потік, який надходить до вашого приміщення.

Вибрати варіанти відкривання вертикальних жалюзі можна відповідно до власних побажань та особливостей кімнати. Вони можуть збиратись:

  • до одного з країв жалюзі;
  • від центру в сторони (на два боки симетрично);
  • або до центру – ламелі збираються з двох сторін посередині карнизу.

Управління виробом здійснюється за допомогою ланцюжка. Він повертає ламелі та шнурок за допомогою якого розсуваються останні. Є можливість моторизації карнизу.

Інші продукти

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.