1

Займають мало місця (можливість монтування в штапик)

2

Нестандартні рішення закривання - окремо верхню або нижню частину вікна

3

Варіант поєднання двох різних тканин в системі

4

Закриття вікон любої геометрії - можуть встановлюватися у вигляді будь-яких геометричних форм

Плісе. Зробіть свій вибір правильно!

Плісе – одне з найцікавіших рішень у галузі внутрішніх жалюзі. Вони володіють усіма функціональними перевагами сонцезахисної продукції, а оригінальна тканина робить їх дуже декоративними. Конструкція штор плісе складається з полотна, яке закріплене між двома профілями з натяжними шнурами. При переміщенні воно формує горизонтальні складки. Це нагадує гру на музичному інструменті – гармошці. Власне, слово «плісе» (франц. «Plissé» – плісований) означає збирання будь чого в складки. Світло, яке проходить крізь жалюзі, набирає теплий, м’який відтінок.

Ці універсальні штори займають дуже мало місця і легко кріпляться до карниза будь-якої форми. Плісе може бути встановлено на штапик впритул до скла. Завдяки цьому штора забезпечує зручний доступ до вікон та дверей.

Одна з переваг жалюзі в тому, що з їх допомогою можна закрити пройми нестандартної форми. Вони підійдуть навіть для круглого вікна, адже зможуть ідеально повторити його параметри. За допомогою плісе також можна забезпечити захист від сонця на мансардних, панорамних і похилих вікнах. Вони зручні для використання в житлових будинках, зимових садах і на верандах.

Документація плісе

Інші продукти

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.