1

Розкіш фактури і кольору натурального дерева

2

Універсальність - гармонійно вписуються в будь-який дизайн і поєднуються з різними видами оформлення вікон

3

Теплоізоляція - відмінно зберігають теплоізоляційні властивості дерева

4

Гіпоалергенність матеріалу

Натуральні дерев'яні жалюзі у Львові

Конструктивно схожі зі звичайними горизонтальними жалюзі, тільки замість алюмінієвих ламелів тут використовуються планки з натурального дерева.

Важливим елементом дерев’яних жалюзі є драбинка, яка зберігає планки в горизонтальному положенні. Драбинка у виконанні з шнурка – це тонкий, майже невидимий акцент. А драбинка у вигляді текстильної стрічки стане унікальною прикрасою жалюзі та інтер’єру. Випускається стрічка в кількох ширинах і кольорових виконаннях.

Індивідуальність жалюзі додають також інші, ретельно підібрані оздоблювальні елементи: дерев’яні нижня планка і тростина керування, декоративні тягарці для шнура, оздоблювальна планка для карнизу.

Класифікація деревяних жалюзі

Дерев’яні жалюзі виготовляють з ламелів різної ширини. Це дає можливість адаптувати дерев’яні жалюзі до розміру та типу вікон. Основні типи –  ламелі 25 мм і 50мм. Жалюзі з ламелями 25мм найкращі для невеликих виробів. Оснащені сталевими направляючими тросиками, вони забезпечать відповідне притуляння жалюзі до нахиленого вікна. Жалюзі з ламелями 50 мм відповідні для використання на великих засклених поверхнях, таких як панорамні вікна та великі проєми на терасах.

Особливості дерев'яних жалюзів

Тип управління

Жалюзі 25 мм використовують стандартний тип керування «тростина-шнур». Для жалюзі 50 мм застосовують підсилені (металеві) механізми, більші ж розміри вимагають застосування електричного приводу. В версії «Ретро» використовуються спеціальні декоративні карнизи та механізми.

Матеріали і комплектація

Матеріалом для виготовлення ламелів дерев’яних жалюзі служать спеціальні породи дерева – дуже міцні і при цьому досить легкі, як правило це бук, клен, канадська липа (Basswood). При виробництві ламелі піддаються спеціальній антистатичній обробці і сушці – це перешкоджає зміні кольору, деформації та розщепленню при експлуатації. Для збільшення терміну експлуатації ламелі покривають спеціальним розчином, завдяки якому вони не деформуються і не вигоряють. Після цього ламелі покривають лаком, який захищає його від впливу вологи і жиру – це полегшує подальший догляд і експлуатацію.

Особливості використання і догляду

Дерев’яні жалюзі не використовуються для дахових вікон. Приймаючи рішення про використання дерев’яних жалюзі у таких приміщеннях, як кухня та ванна кімната, потрібно забезпечити дуже хорошу вентиляцію. Довготривалий вплив вологи може деформувати жалюзі і вкрити їх пліснявою.
Для жалюзі з натурального дерева вологе прибирання неприпустиме.
Найкраще застосовувати порохотяг, суху ганчірку або м’яку щітку. Для чищення дерев’яних жалюзі неприпустимо застосовувати розчинники та абразивні порошки, які ведуть до руйнування верхнього шару, утворення тріщин і дефектів зовнішнього вигляду.

Резюме

Дерев’яні жалюзі – це прекрасний зовнішній вигляд за рахунок природного візерунка деревини. З дерев’яними жалюзі будь-яке приміщення стає набагато затишніше. Та й натуральне дерево залишається в моді завжди!

Інші продукти

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.