Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі

1

Захист інтер'єру від надмірного тепла та УФ-променів

2

Вільна циркуляція повітря

3

Точне регулювання кількості світла

4

Підходять для вікон нестандартної форми

Переваги, типи та конструкція горизонтальних жалюзів

Горизонтальні жалюзі – один з найпоширеніших засобів для захисту приміщення від сонячних променів. Вони є найбільш універсальними серед усієї родини жалюзі, оскільки доступні в широкому діапазоні кольорів і можуть бути виготовлені в різних видах конструкцій. Виріб складається з горизонтальних пластин (їх називають ламелями). Нахилом ламелів легко регулюється рівень освітлення. Разом з тим конструктивні елементи не заважають надходженню повітря через проміжки поміж ними. Поворот ламелів проводиться за допомогою стрижня з прозорого чи білого пластику, а шнур управління дозволяє здійснити піднімання-опускання жалюзі.

Догляд – суха чистка порохотягом або протирання ламелів вологою ганчіркою.

Це недороге і практичне рішення дозволяє не тільки захиститися від світла та спеки, але й дає можливість, за допомогою повороту ламелів, плавно регулювати освітленість приміщення. В спекотні та сонячні дні горизонтальні жалюзі сприяють зниженню кімнатної температури на 3-4 градуси. Тобто жалюзі можуть легко захистити кімнату від надлишкового сонячного світла і створити комфортний мікроклімат.

Жалюзі з горизонтальним розташуванням ламелів – декоративний і функціональний елемент сучасного інтер’єру офісу та житлового будинку. Компанії пропонують настільки великий асортимент цього «одягу» для вікна, що здивувати покупців новими вишуканими варіантами досить складно. Саме тому ми робимо ставку не тільки на хороший вибір різних забарвлень та матеріалів, але і на якість реалізованої продукції. Естетичні та практичні, довговічні – саме такі горизонтальні системи захисту від сонця створюються на виробництві компанії Артіка у Львові.

Інші продукти

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.