1

Надійний захист

2

Довговічність і стійкість до зношування

3

Гарантія бездоганної якості

4

Простота експлуатації

Захист і надійність ролокасет

Надійні, довговічні і естетичні ролетні системи – оптимальний вибір для захисту вікон і дверей житлової і комерційної нерухомості. Забезпечення сучасного і надійного захисту,  створення комфортного мікроклімату в приміщеннях круглий рік, стійкість до корозії, опадів і ультрафіолету робить рольставні функціональним рішенням для кожного сучасного будинку.

Класифікація ролокасет

Ролетні системи можна поділити за матеріалом полотна і місцем застосування на захисні ролети, ролетні решітки і ролетні ворота.

Особливості ролокасетів

Тип управління

Варіанти керування ролокасетами: ручне керування і автоматичне.

Ручні приводи оптимальні для приміщень із малою кількістю вікон і невеликими прорізами. Асортимент ручних приводів містить:

  • стрічковий привід
  • шнуровий привід
  • воротковий привід
  • пружинно-інерційний механізм

Автоматичне керування (електропривод) дозволить Вам  з легкістю й комфортом керувати ролокасетими одним натисканням кнопки або запрограмувати їх роботу залежно від погодних умов і часу доби.

Матеріали і комплектація

Для виготовлення профілю і обудови ролокасет використовуються тільки високоякісні матеріали з алюмінію, завдяки чому вони відрізняються легкістю, міцністю й довговічністю. Захист від вигорання й відшаровування забезпечує зносостійке поліуретанове покриття ПУР-ПА із частками поліаміду.

Наявність понад 20 кольорів комплектації дозволяє підібрати ідеальний варіант під будь-яке оформлення фасаду. Абсолютна однотонність кольору гарантована – вся конструкція фарбується в обраний відтінок за сіткою RAL.

Захисні ролети можуть бути різного розміру, кольору та типу. Зверніться до консультантів компанії “Артіка” – вони допоможуть обрати найкращі ролети для вашого приміщення.

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.