Енергоефективність ролет Alutech – комфорт впродовж року!

Будь-яка людина – це цілий всесвіт. Самобутній та неповторний … Втім, є у нас і дещо спільне: буквально всім властивий потяг до комфорту, тим більше якщо мова йде про житло. Існує велика кількість інструментів для створення ідеального житла:

  • будівельні матеріали;
  • меблі;
  • аксесуари для внутрішнього оздоблення та багато іншого.

Проте, всі зусилля зведуться до нуля, якщо не потурбуватися про підтримку оптимальної температури в приміщенні. Постає закономірне питання: як перетворити приватне житло в комфортабельний простір, де прохолодно влітку, тепло взимку і комфортно восени? Як виявилося, в одному ряді зі спліт-системами й обігрівачами посприяти в цьому питанні можуть ролокасети на вікнах!

Головна причина небажаного охолодження будинку – велика різниця температур на вулиці та в приміщенні, а також недостатня герметичність віконних прорізів. Навіть через незначні щілини тепле повітря втікає з кімнат. Як наслідок – господарям доводиться не тільки переплачувати за опалення, але і витрачати час та кошти на пошук додаткових можливостей для підтримки комфортної температури.

Ролети для вашого будинку

Четверта частина тепловтрат всієї будівлі припадає на долю вікон, тому їх якісна теплоізоляція – ефективний метод заощадження тепла. Замовляйте ролокасети від виробника! Чи є в цьому сенс? Звісно! Доведено, що встановлення ролетних систем дозволяє значно знизити витрати на опалення приміщень.

Компанія «Артіка» пропонує ролосистеми Алютех, ефективність і якість яких підтвердили дослідження провідних міжнародних організацій. Вироби пройшли тестування на відповідність основним європейським стандартам в інституті Rosenheim (Німеччина). Випробування довели ефективність їх використання в холодну пору року. Тільки уявіть: втрати тепла через вікна з ролетами зменшуються як мінімум на 30% ! В ході випробувань також були виявлені особливі властивості покриття «сріблястий металік». Його алюмінієві частки відбивають тепловий діапазон випромінювання, що забезпечує ще більше скорочення тепловитрат.

Одним з найбільш енергоефективних рішень вважаються ролети з термопрофілю AR/41T зі збільшеними показниками опору теплопередачі. Рівномірність заповнення піною забезпечує відмінні теплоізоляційні властивості виробу. Додатковою його особливістю є термопокриття з великою кількістю алюмінієвих частинок, яке наноситься на внутрішню сторону профілю.Сріблястий шар з підвищеним коефіцієнтом тепловідображення дозволяє ролетам з AR/41T утримувати максимум тепла. Згідно з результатами дослідження, яке проводилося в науково-технічному центрі будівництва CSTB (Франція), за рахунок застосування профілю AR/41T, додатковий опір теплопередачі збільшується більш ніж на 30% в порівнянні з іншими, стандартними рішеннями.

Зараз, як ніколи, надається велике значення економії енергії. Компанія «Артіка» пропонує універсальний та продуктивний спосіб, який допомагає економити протягом усього року – встановлення ролетних систем Алютех. Взимку це дає можливість знизити витрати на опалення будівлі. Влітку ж ролета захищає вікно від прямих сонячних променів, отже запобігає перегріву приміщення та знижує потребу в кондиціонуванні. Купуйте ролети Alutech, щоб отримати комфорт за справедливу ціну!

Інші новини

Що потрібно знати при виборі рулонних штор? (частина 1)

Дедалі тканеві ролети або, як їх ще називають – рулонні штори, вибирають більше прихильників ніж класичні порт’єри. Вони приваблюють лаконічним стилем та функціоналізмом.

Дивитися ще

Зберігання маркізи в зимовий період

Дивитися ще

Що потрібно знати при виборі рулонних штор? (частина 2)

Розмаїття тканин для тканевих ролет приголомшує фантазію навіть професійних дизайнерів. А що вже казати про всіх інших, хто просто вирішив підібрати рулонні штори собі в кімнату?

Дивитися ще

П'ять причин замовити жалюзі навесні

Весна – це не тільки гарна пора року, але й чудова нагода для оновлення інтер'єру. Найпростіший варіант додати новизни і свіжості вашій оселі – змінити декор вікна.

Дивитися ще

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.