Зовнішні сонцезахисні системи у Львові:

Не дивлячись, що життя нашій планеті дає саме Сонце, кожна жива істота потребує захисту від сонячних променів. Це стосується не тільки комфорту, але і забезпечення життєдіяльності всіх живих організмів. Ось чому важливо подумати про сонцезахист, ще до того, як виникне гостра необхідність вирішувати це питання. Всім відомо, що найнебезпечнішими для людини є ультрафіолетові промені. Озоновий шар слабо захищає шкіру людини від шкідливого впливу цього типу випромінювання, не кажучи вже про захист рослин, дії променів на меблі, предмети інтер’єру та інше. Рішення – встановити сонцезахисний пристрій або конструкцію.

Зовнішній сонцезахист має на увазі створення зовні укриття, яке не допускає попадання променів сонця, наприклад, на вітрину або вікно. Дослідним шляхом доведено, що, якщо в приміщенні, куди потрапляють прямі сонячні промені стоїть температура в +35 С°, то за умови внутрішнього сонцезахисту приміщення температура знизиться до +28 С°. Однак, якщо встановлено зовнішній сонцезахист, то температура в такому випадку знижується ще на 5-6 С°.

Встановлені системи зовнішньої сонцезахисту ефективно перешкоджають проникненню не тільки сонячних променів, а пилу та вологи. Важливо додати, що іх використання істотно знижуює витрати на кондиціонування. Більш того, конструкції зовнішнього сонцезахисту забезпечують незначну шумоізоляцію і можуть служити яскравим елементом дизайну.

Зовнішні сонцезахисні системи для засклених і відкритих конструкцій мають одну важливу загальну відмінність: матеріали, механізми та автоматика, що використовуються при їх виготовленні, адаптовані до експлуатації на відкритому повітрі в широкому діапазоні температур і погодних умов.

Представляємо вашій увазі кілька видів сучасних, технологічних і радуючих око проектних рішень, розрахованих на багаторічну службу – маркізи, рафштори і рефлексоли,  і більш глобальні терасні конструкціі для великих площ – перголи.

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.