Зберігання маркізи в зимовий період

Маркіза – це вдалий спосіб мати гарний навіс для захисту від дощу чи сонця. Такі вироби стануть окрасою вашого будинку, а регулярний догляд та технічне обслуговування збережуть їх привабливість на роки. Особливої уваги вимагає підготовка до «зимування» – цей інженерний виріб потрібно «законсервувати».

Етапи підготовки:
–  маркізу потрібно підготувати до згортання на тривалий термін. Вона має бути суха і чиста. Потрібно видалити щіткою будь-який бруд, листя або дрібне сміття, яке може пристати до поверхні. Якщо тент не вичищається щіткою, можна вимити його теплою водою з м’яким милом (без миючих засобів). Ви можете використовувати м’яку щітку, щоб підняти налиплий бруд чи пташиний послід. Очищення тенту допомагає видалити пилок або спори цвілі, які можуть розмножуватися, поки ви зберігаєте тент у міжсезоння, тому обов’язково виконуйте свою роботу ретельно.

–  потім маркізу потрібно ретельно скласти. Збираючи свою маркізу, переконайтеся, що вся тканина заправлена в короб без складок.

 

 

 

 

 

 

–  якщо маркіза не має коробу, то рекомендовано використати спеціальний захисний чохол, який збереже тканину і конструкцію від снігу, вітру та льоду. Зробивши маркізу недоступною для погодного впливу, ви продовжите термін служби вашої маркізи на довгі роки.

Є кілька випадків, коли зняти маркізу на зиму є найкращим вибором. Якщо ваша маркіза пережила кращі дні і потребує ремонту, слід уникати додаткового навантаження як холод, сніг і лід. Тріснутий короб, наприклад, пропустить сніг і лід в механізм.

Щоб отримати допомогу зі зняттям маркізи або отримати додаткову інформацію щодо захисту вашої маркізи взимку, зателефонуйте (032) 242-44-44, (067) 765-44-44

Інші новини

Що потрібно знати при виборі рулонних штор? (частина 1)

Дедалі тканеві ролети або, як їх ще називають – рулонні штори, вибирають більше прихильників ніж класичні порт’єри. Вони приваблюють лаконічним стилем та функціоналізмом.

Дивитися ще

Що потрібно знати при виборі рулонних штор? (частина 2)

Розмаїття тканин для тканевих ролет приголомшує фантазію навіть професійних дизайнерів. А що вже казати про всіх інших, хто просто вирішив підібрати рулонні штори собі в кімнату?

Дивитися ще

П'ять причин замовити жалюзі навесні

Весна – це не тільки гарна пора року, але й чудова нагода для оновлення інтер'єру. Найпростіший варіант додати новизни і свіжості вашій оселі – змінити декор вікна.

Дивитися ще

Якщо замерзає ролокасета

Ролокасети надійно увійшли в наше життя. Окрім зручності в користуванні вони мають додаткові переваги. Проте у конструкції є один недолік – взимку вона може стати некерованою.

Дивитися ще

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.