Якщо замерзає ролокасета

Ролокасети надійно увійшли в наше життя. Окрім зручності в користуванні вони мають додаткові переваги:

  • надійність захисту від злому
  • високий ступінь звукоізоляції
  • підвищена теплоізоляція моделей з утеплювачем
  • простота догляду
  • високі показники довговічності і міцності
  • естетика дизайну фасаду

Проте у конструкції є один недолік – взимку вона може стати некерованою.

Чому замерзають ролокасети і, що робити в такому випадку?

У спеку та в сильний дощ, в період міжсезоння стан ролет залишається стабільним. Проблеми можуть виникнути в зимову пору, коли стовпчик термометра стрімко падає і приходять морози. Через різницю температур назовні та всередині конструкції утворюється конденсат. Згодом він замерзає і блокує рух полотна. Подібна ситуація може скластися навіть після випадання дощу вдень, коли з приходом ночі температура падає нижче нуля.

Як відкрити замерзлі ролети?

Щоб позбавитися від криги на ламелях, варто по них злегка постукати. Льодяна кірка розкришиться і ви зможете далі експлуатувати виріб. Не можна застосовувати силу, постукування повинні бути легкими, щоб не пошкодити ламелі і зберегти їх декоративне покриття. Можна спробувати прогріти обмерзлі ламелі промисловим феном, направляючи потік теплового повітря на полотно. Існує велика ймовірність, що зможете відігріти його.

А що робити, коли замерз замок? Є достатня кількість засобів для розморожування, якими зазвичай користуються власники машин у подібних ситуаціях.

Звісно, покритися кригою може будь-який елемент ролети, навіть механізм, завдяки котрому і функціонує вся система. Якщо конструкція не піддається управлінню, не можна застосовувати силу і включати автоматичний привід, так як можна зламати механізм і пошкодити саме полотно. Категорично не варто поливати ролету гарячою водою. Окріп, потрапляючи на обмерзлі металеві деталі швидко охолоне, і на ролетах і знову утвориться лід.

Перепробували всі можливі заходи, а результат відсутній?

Існує ще один, більш ефективний варіант – викликайте професіонала! Він здійснить ремонт ролокасет і позбавить вас від існуючої проблеми.

Як захистити ролети від замерзання

Щоб уникнути проблем з відкриттям ролокасет в зимовий період, фахівці рекомендують уважніше підійти до монтажу системи. Так, короб ролети, в якому знаходиться механізм приводу, бажано ізолювати від попадання вологи. Використання пінонаповненого профілю додасть теплоізоляції і забезпечить від утворення конденсату.

В деяких випадках уникнути промерзання не реально, бо на полотно так чи інакше потрапить волога. Щоб убезпечити конструкцію, варто скористатися одним із наступних способів:

  • встановлення навісів-дашків над ролетами, що захистять полотно і направляючі від попадання на них вологи;
  • монтаж електрокабеля, що підігріває і просушує систему.

Щоб уникнути проблем з відкриттям ролокасет взимовий період, проектування та установку краще довірити спеціалістам. Правильний вибір системи і професійний монтаж дозволять експлуатувати ролокасети без проблем багато років. Працівники компанії «Артіка» забезпечать Вам якісний монтаж захисних ролет надійної конструкції!

Інші новини

Що потрібно знати при виборі рулонних штор? (частина 1)

Дедалі тканеві ролети або, як їх ще називають – рулонні штори, вибирають більше прихильників ніж класичні порт’єри. Вони приваблюють лаконічним стилем та функціоналізмом.

Дивитися ще

Зберігання маркізи в зимовий період

Дивитися ще

Що потрібно знати при виборі рулонних штор? (частина 2)

Розмаїття тканин для тканевих ролет приголомшує фантазію навіть професійних дизайнерів. А що вже казати про всіх інших, хто просто вирішив підібрати рулонні штори собі в кімнату?

Дивитися ще

П'ять причин замовити жалюзі навесні

Весна – це не тільки гарна пора року, але й чудова нагода для оновлення інтер'єру. Найпростіший варіант додати новизни і свіжості вашій оселі – змінити декор вікна.

Дивитися ще

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.