Якщо замерзає ролокасета

Ролокасети надійно увійшли в наше життя. Окрім зручності в користуванні вони мають додаткові переваги:

  • надійність захисту від злому
  • високий ступінь звукоізоляції
  • підвищена теплоізоляція моделей з утеплювачем
  • простота догляду
  • високі показники довговічності і міцності
  • естетика дизайну фасаду

Проте у конструкції є один недолік – взимку вона може стати некерованою.

Чому замерзають ролокасети і, що робити в такому випадку?

У спеку та в сильний дощ, в період міжсезоння стан ролет залишається стабільним. Проблеми можуть виникнути в зимову пору, коли стовпчик термометра стрімко падає і приходять морози. Через різницю температур назовні та всередині конструкції утворюється конденсат. Згодом він замерзає і блокує рух полотна. Подібна ситуація може скластися навіть після випадання дощу вдень, коли з приходом ночі температура падає нижче нуля.

Як відкрити замерзлі ролети?

Щоб позбавитися від криги на ламелях, варто по них злегка постукати. Льодяна кірка розкришиться і ви зможете далі експлуатувати виріб. Не можна застосовувати силу, постукування повинні бути легкими, щоб не пошкодити ламелі і зберегти їх декоративне покриття. Можна спробувати прогріти обмерзлі ламелі промисловим феном, направляючи потік теплового повітря на полотно. Існує велика ймовірність, що зможете відігріти його.

А що робити, коли замерз замок? Є достатня кількість засобів для розморожування, якими зазвичай користуються власники машин у подібних ситуаціях.

Звісно, покритися кригою може будь-який елемент ролети, навіть механізм, завдяки котрому і функціонує вся система. Якщо конструкція не піддається управлінню, не можна застосовувати силу і включати автоматичний привід, так як можна зламати механізм і пошкодити саме полотно. Категорично не варто поливати ролету гарячою водою. Окріп, потрапляючи на обмерзлі металеві деталі швидко охолоне, і на ролетах і знову утвориться лід.

Перепробували всі можливі заходи, а результат відсутній?

Існує ще один, більш ефективний варіант – викликайте професіонала! Він здійснить ремонт ролокасет і позбавить вас від існуючої проблеми.

Як захистити ролети від замерзання

Щоб уникнути проблем з відкриттям ролокасет в зимовий період, фахівці рекомендують уважніше підійти до монтажу системи. Так, короб ролети, в якому знаходиться механізм приводу, бажано ізолювати від попадання вологи. Використання пінонаповненого профілю додасть теплоізоляції і забезпечить від утворення конденсату.

В деяких випадках уникнути промерзання не реально, бо на полотно так чи інакше потрапить волога. Щоб убезпечити конструкцію, варто скористатися одним із наступних способів:

  • встановлення навісів-дашків над ролетами, що захистять полотно і направляючі від попадання на них вологи;
  • монтаж електрокабеля, що підігріває і просушує систему.

Щоб уникнути проблем з відкриттям ролокасет взимовий період, проектування та установку краще довірити спеціалістам. Правильний вибір системи і професійний монтаж дозволять експлуатувати ролокасети без проблем багато років. Працівники компанії «Артіка» забезпечать Вам якісний монтаж захисних ролет надійної конструкції!

Інші новини

Зберігання маркізи в зимовий період

Дивитися ще

Що потрібно знати при виборі рулонних штор? (частина 2)

Розмаїття тканин для тканевих ролет приголомшує фантазію навіть професійних дизайнерів. А що вже казати про всіх інших, хто просто вирішив підібрати рулонні штори собі в кімнату?

Дивитися ще

Що потрібно знати при виборі рулонних штор? (частина 1)

Дедалі тканеві ролети або, як їх ще називають – рулонні штори, вибирають більше прихильників ніж класичні порт’єри. Вони приваблюють лаконічним стилем та функціоналізмом.

Дивитися ще

П'ять причин замовити жалюзі навесні

Весна – це не тільки гарна пора року, але й чудова нагода для оновлення інтер'єру. Найпростіший варіант додати новизни і свіжості вашій оселі – змінити декор вікна.

Дивитися ще

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.