1

Оригінальний зовнішній вигляд

2

Не закривають вид з вікна

3

Відмінно перуться

4

Можна робити колірний перехід

Жалюзі Стрінг у Львові

Різновид вертикальних жалюзі – штори Стрінг, або ниткоподібні жалюзі. Вони теж складаються з вертикальних ламелей. Ось тільки кожна ламель – не суцільний полотно. Їх ламелі нагадують маленькі пласкі мотузочки, що вільно звисають з карнизу. У нижній частині штори Стрінг не мають тягарців – це дозволяє їм вільно коливатися під поривами вітру.

Ці жалюзі не схожі на жалюзі в звичному розумінні. Своє походження вони беруть від східних нитяних завіс. Крізь тонкі нитки легко і красиво розсіюється сонячне світло і вільно відбувається циркуляція повітря в будь-якому приміщенні.

Жалюзі Стрінг відмінно виглядають в інтер’єрі сучасної квартири, в кафе і ресторанах – це виглядає актуально і елегантно.

Карниз для жалюзі Стрінг може встановлюватися не тільки горизонтально, але і під нахилом. Він може кріпитися до стін, звичайних і підвісних стель.

Особливості жалюзі стрінг

Тип управління

Управління здійснюється аналогічно стандартним вертикальним жалюзі.

Матеріали і комплектація

Жалюзі Стрінг дуже легко збираються. Постачаються вони в вигляді ламелів в які вмонтовано тримач. Довжина ламелів у таких жалюзі стандартна – , це дозволяє використовувати їх на більшості вікон. Все, що потрібно зробити – це дбайливо підрізати гострими ножицями ламель знизу до необхідної довжини і прикріпити до бігунка на вертикальному карнизі. Їх не потрібно підшивати, встановлювати ланцюжок або нижній тягарець.

Резюме

Нитяні вертикальні жалюзі Стрінгмодний тренд в оформленні сучасних інтер’єрів. Вони ідеально підходять для створення стильного, індивідуального інтер’єру. Актуально оформлення такими жалюзі інтер’єрів в стилі мінімалізм, модерн, поп-арт, хай-тек, фьюжн. Особливо ефектно вони виглядають на панорамних вікнах.

Інші продукти

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.