Жалюзі стандарт

Даний тип вертикальних жалюзі виготовляється з тканинних ламелей шириною 127 мм (більш розповсюджені) або 89 мм. Найпоширеніший матеріал для виготовлення ламелей – поліестер. Синтетичне полотно володіє відмінними властивостями: не деформується з часом, легко чиститься, володіє достатньою щільністю.

Полотно обробляється антистатичним покриттям, завдяки чому є стійким до забруднень і пилу. Це спрощує догляд за ламелями – досить час від часу протирати їх сухою губкою, або чистити порохотягом з м’якою насадкою. А обробка акрилом робить тканину стійкою до вологи.

Поверхня тканини може бути гладка або рельєфна. Якщо потрібна тканина з цікавою структурою – використовують жаккард. Ця тканина створена переплетенням ниток, різноманітних за товщиною, кольором, блиском, структурою і природою (бавовна, льон, віскоза, поліестер, поліпропілен). Жаккардова тканина надає жалюзі розкоші та елегантності.

Класичні вертикальні жалюзі ідеальні для використовуються в офісах, громадських та навчальних закладах. Але вони чудово використовуються і для створення затишного інтер’єру приватних примішень.

Інші продукти

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.