Класичні вертикальні жалюзі у Львові

Даний тип вертикальних жалюзі виготовляється з тканинних ламелей шириною 127 мм (більш розповсюджені) або 89 мм. Найпоширеніший матеріал для виготовлення ламелей – поліестер. Синтетичне полотно володіє відмінними властивостями: не деформується з часом, легко чиститься, володіє достатньою щільністю.

Полотно обробляється антистатичним покриттям, завдяки чому є стійким до забруднень і пилу. Це спрощує догляд за ламелями – досить час від часу протирати їх сухою губкою, або чистити порохотягом з м’якою насадкою. А обробка акрилом робить тканину стійкою до вологи.

Поверхня тканини може бути гладка або рельєфна. Якщо потрібна тканина з цікавою структурою – використовують жаккард. Ця тканина створена переплетенням ниток, різноманітних за товщиною, кольором, блиском, структурою і природою (бавовна, льон, віскоза, поліестер, поліпропілен). Жаккардова тканина надає жалюзі розкоші та елегантності.

Класичні вертикальні жалюзі ідеальні для використовуються в офісах, громадських та навчальних закладах. Але вони чудово використовуються і для створення затишного інтер’єру приватних примішень.

Класифікація вертикальних жалюзі

Основний розподіл класичних вертикальних жалюзі – по ширині використовуваних ламелів (89 чи 127мм). Ще можна провести поділ по типу тканини, ії щільності та світлопропускних здібностях (існують і повністю світлонепроникні тканини).

Особливості та матеріали класичних жалюзі

Тип управління

Здебільшого управління вертикальними жалюзі виконується вручну через механізм управління в карнизі: шнуром відбувається зсув ламелів в сторону і ланцюжком – регулювання кута повороту ламелів.

Матеріали і комплектація

Якісний карниз для вертикальних жалюзі виготовлено з алюмінію в Україні. Механізми і бігунки використовуємо тільки найвищої якості (Amilux). Тканини – на вибір замовника. Ми пропонуємо тканини польської компанії Selt, іспанської Vertilux, італійської Amilux, голландської Coulisse. В пропозиці – недорогі тканини тайваньських виробників.

Резюме

В офісі, громадському або навчальному закладі, на дачі або в квартирі – вертикальні жалюзі з тканини доречні завжди. Вони є не тільки практичними, але і функціональними не залежно від сфери застосування!

Інші продукти

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.