1

Практичність - не поступається невибагливості штучних матеріалів

2

Вологостійкість (на відміну від звичайних дерев'яних жалюзі)

3

Легкість і компактність в згорнутому вигляді

4

Міцність і тривалість терміну експлуатації

Якісні бамбукові жалюзі у Львові

Хоча такі жалюзі теж дерев’яні, вони часто розглядаються як окрема категорія, тому що їх характеристики істотно розрізняються. Конструктивно вони схожі зі звичайними горизонтальними дерев’яними, тільки тут використовуються планки з пресованого бамбука. Бамбукові жалюзі відносяться до більш економічного варіанту і вони більш універсальні і практичні. Універсальністю використання жалюзі з бамбука зобов’язані перш за все унікальним екологічним особливостям цієї рослини. Швидкість росту бамбука – метр за добу, тому рослина не встигає поглинути шкідливі речовини з навколишнього середовища. Окрім того волокна бамбука мають яскраво виражені антибактеріальні і антимікробні властивості.

В зібраному вигляді вони більш компактні, через те що ламелі з пресованого бамбука тонші за дерев’яні. Цей матеріал не боїться сонячних променів, стійкий до впливу вологи і холоду. Бамбукові жалюзі, напевно, в майбутньому повністю змінять дерев’яні 🙂 Доречі – використання бамбука в якості матеріалу для виготовлення жалюзі не несе будь-яких значних втрат природних ресурсів.

При виготовленні бамбукових жалюзі використовуються оздоблювальні елементи: дерев’яна нижня планка, дерев’яна тростина керування, декоративний тягарець для шнура, оздоблювальна планка карнизу. Є можливість виготовлення жалюзі як з класичною драбинкою зі шнура, так і з тасьмовою драбинкою (яка ще й закриває в ламелях технологічні отвори). Для фіксації жалюзі можна використовувати нижню або тросову фіксацію.

Класифікація жалюзів з Бамбуку

Бамбукові жалюзі виготовляють з бамбукових ламелів різної ширини. Це дає можливість адаптувати жалюзі до розміру та типу вікон. Основні розміри ламелів – 25 мм і 50 мм. Для невеликих розмірів жалюзі зазвичай використовують ламелі 25 мм. Для виробів на великі проєми пропонуємо жалюзі з ламелями шириною 50 мм.

Особливості бамбукових жалюзів

Тип управління

В невеликих виробах (25 мм) ручне управління ідентичне стандартному механізму управління для горизонтальних алюмінієвих жалюзі. Для більших виробів (50 мм) ручне управління реалізоване так – одним комплектом шнурів виконується підйом і опускання жалюзі, а поворот ламелів для регулювання сонячного потоку виконує додаткова пара шнурів. Більші розміри вимагають застосування електричного приводу. Можливе комплектування виробу механізмом управління «монокоманда» – роботу тростини і шнурів виконує один ланцюжок, який регулює поворот ламелів і підйом полотна.

Матеріали і комплектація

Бамбук (Bamboo) відрізняється високою швидкістю росту і міцністю деревини. Для горизонтальних бамбукових жалюзі використовуються тверді сегменти стебел і технологію пресування, завдяки якій бамбукові ламелі стабільно “тримають форму” в готових жалюзі.
Преміальну колекцію матеріалу для бамбукових жалюзі покривають особливим матовим прозорим лаком, який захищає жалюзі від впливу ультрафіолету і дозволяє натуральному матеріалу “дихати“. А світлі бамбукові матеріали попередньо обробляються нагріванням (ефект карамелізації), що відтіняє і підкреслює екзотичну природну текстуру бамбука.

Ламелі з бамбука володіють природними властивостями натурального матеріалу, тому допускаються характерні розбіжності в кольорі і текстурі. Колір основи коливається від світло-жовтого до золотисто-коричневого. І відтінок бамбукових матеріалів від партії до партії може відрізнятися. Натомість бамбукові жалюзі не вигоряють на сонці. Тому навіть через кілька років експлуатації їх зовнішній вигляд залишається таким же ж як і в день установки.
Товщина 25 мм бамбукової ламелі – 1,8 мм (дерев’яні ламелі товщиною 2,5 мм).
Товщина 50 мм бамбукової ламелі – 2,0 мм (дерев’яні ламелі товщиною 2,9 мм).

Особливості використання і догляду

Жалюзі, основою яких є бамбук, – функціональні елементи інтер’єру, які привертають увагу міцністю і довговічністю. Термін використання ламелів становить понад 10 років, якщо за ними правильно доглядати. Вони не бояться впливу променів сонця і вологи. Тому їх можна використовувати в складних умовах на заміну дерев’яним жалюзі – в ванних кімнатах, басейнах та яскравому сонці.

Відносно невелика маса дозволяє монтувати їх навіть на основи з гіпсокартону.

Бамбукові ламелі характеризуються зручністю в догляді. Досить один раз на тиждень чистити за допомогою порохотяга, а один раз на місяць – використовувати при очищенні від пилу аерозольний поліроль.

Резюме

Бамбукові жалюзі є самодостатнім оригінальним дизайнерським елементом в інтер’єрі будь-якого приміщення. Не обов’язково його додатково прикрашати, хоча матеріал прекрасно поєднується і з легкими фіранками, і з важкими гобеленовими порт’єрами!

Інші продукти

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.