1

Практичність - не поступається невибагливості штучних матеріалів

2

Вологостійкість (на відміну від звичайних дерев'яних жалюзі)

3

Легкість і компактність в згорнутому вигляді

4

Міцність і тривалість терміну експлуатації

Якісні бамбукові жалюзі

Хоча такі жалюзі теж дерев’яні, вони часто розглядаються як окрема категорія, тому що їх характеристики істотно розрізняються. Конструктивно вони схожі зі звичайними горизонтальними дерев’яними, тільки тут використовуються планки з пресованого бамбука. Бамбукові жалюзі відносяться до більш економічного варіанту і вони більш універсальні і практичні. Універсальністю використання жалюзі з бамбука зобов’язані перш за все унікальним екологічним особливостям цієї рослини. Швидкість росту бамбука – метр за добу, тому рослина не встигає поглинути шкідливі речовини з навколишнього середовища. Окрім того волокна бамбука мають яскраво виражені антибактеріальні і антимікробні властивості.

В зібраному вигляді вони більш компактні, через те що ламелі з пресованого бамбука тонші за дерев’яні. Цей матеріал не боїться сонячних променів, стійкий до впливу вологи і холоду. Бамбукові жалюзі, напевно, в майбутньому повністю змінять дерев’яні 🙂 Доречі – використання бамбука в якості матеріалу для виготовлення жалюзі не несе будь-яких значних втрат природних ресурсів.

При виготовленні бамбукових жалюзі використовуються оздоблювальні елементи: дерев’яна нижня планка, дерев’яна тростина керування, декоративний тягарець для шнура, оздоблювальна планка карнизу. Є можливість виготовлення жалюзі як з класичною драбинкою зі шнура, так і з тасьмовою драбинкою (яка ще й закриває в ламелях технологічні отвори). Для фіксації жалюзі можна використовувати нижню або тросову фіксацію.

Інші продукти

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.