1

Стійке до стирання і вигорання покриття ламелів

2

Гіпоалергенність - не випаровують шкідливі речовини при сонячному нагріванні

3

Можливість вологого прибирання

4

Найнижча вартість в порівнянні з іншими системами

Високоякісні алюмінієві жалюзі у Львові

У 1946 році, після винаходу компанією Hunter Douglas нового способу лиття алюмінію, на ринок були представлені горизонтальні алюмінієві жалюзі. За рахунок спеціального профілювання, ламелі з алюмінію добре зберігають свою форму. До того ж алюмінієві жалюзі ефективно захищають приміщення від надмірного нагрівання, підтримуючи належну циркуляцію повітря. Плавне регулювання дозволяє захиститись від сонця і сторонніх спостерігачів, не обмежуючи циркуляцію повітря.

Звичайні горизонтальні жалюзі складаються з металевого карниза, полотна з алюмінієвих ламелів, шнура і пластикової тростини. За допомогою шнура здійснюється піднімання й опускання полотна. Тростина, через спеціальний механізм, здійснює регулювання кута нахилу ламелів. На поворотно-відкривні стулки рекомендується встановлювати жалюзі з додатковою фіксацією низу через спеціальний адаптер або з фіксацією полотна металевим тросом (струною). Це дозволяє уникнути незручностей при відкриванні вікна для провітрювання.

Особливість алюмінієвих жалюзі – гігієнічність, волого- і пожежостійкість. Вони також підходять для приміщень, що вимагають повного або часткового затемнення. При потребі створення максимально затемнення можна вибрати систему LightLess – використання алюмінієвої стрічки з «невидимими» технологічними отворами.

Класифікація алюмінієвих жалюзі

Основна функціональна частина горизонтальних алюмінієвих жалюзі – ламелі. Найбільш розповсюджені розміри елементів – 16, 25 мм, або 50 мм. Ширина стрічки визначає максимальні параметри готового виробу.

Варіанти ширини ламелі 16 і 25 мм підходить для віконних прорізів невеликого розміру, зручна конструкція забезпечує просте регулювання освітленості приміщення.
Цей формат жалюзі, крім використання на вікнах, застосовується в офісних приміщеннях у конструкціях модульних перегородок з алюмінієвого профілю. При цьому жалюзі можуть бути як накладні, так і міжрамні, тобто встановлені між двома рамами офісних перегородок.

Конструкція жалюзі 50 мм призначена для отворів середньої і великої площі. Широкі алюмінієві ламелі дозволяють повністю перекривати потік сонячного світла досить великих світлових прорізів. При цьому система їх управління більш складна, проте так само зручна у використанні.

Особливості алюмінієвих жалюзі

Тип управління

Невеликі системи бюджетного виконання керуються за допомогою шнура підйому-опускання і механізму з тростиною для зміни кута нахилу ламелів. Більш зручні системи – з так званим монокомандним управлінням, тобто підйом і поворот елементів здійснюється за допомогою одного спільного механізму з ланцюжком.

Більші розміри виробів мають більшу вагу і потребують підсиленого типу управління. Одним комплектом шнурів виконується підйом і опускання жалюзі, а поворот ламелів, для регулювання сонячного потоку, виконує додаткова пара шнурів через підсилений механізм. Сучасні електроприводи дозволяють реалізувати надійне та зручне керування горизонтальними жалюзі з можливістю автоматизації і підключення до системи «Розумний будинок».

Матеріали і комплектація

Ламелі виготовляють з алюмінію, на який додатково наноситься емаль. Захисні лаки, що використовують, є стійкими до коливань навколишнього середовища. Вони здатні зберігати шар емалі, в тому числі її забарвлення протягом дуже тривалого часу.

Існує величезний вибір кольорів і відтінків покриття ламелів:

  • однотонні;
  • двосторонні;
  • перламутрові або під дерево.

Фактура покриття може бути глянцевою або матовою. Дуже цікавий варіант перфорованої структури поверхні, використання якої дає несподіваний ефект затемнення. Можливе комбінування різних варіантів ламелів в одному виробі.

Особливості використання та догляду

Алюмінієві жалюзі – самі невибагливі серед інших типів жалюзі, якщо мова йде стосовно догляду за ними. Протирання мокрою ганчіркою, змоченою в мильному розчині, буде цілком достатньо. Використання абразивних матеріалів для чищення – заборонено.

Інноваційні технології обробки, забарвлення і текстури алюмінієвої стрічки для жалюзі та великий вибір варіантів конструкцій дозволяють створювати різноманітні горизонтальні жалюзі. Таким чином, кожен може знайти захисну систему, яка буде гармонічно доповнювати існуючий інтер’єр, не залежно від обраного стилю.

Інші продукти

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.