1

Стійке до стирання і вигорання покриття ламелів

2

Гіпоалергенність - не випаровують шкідливі речовини при сонячному нагріванні

3

Можливість вологого прибирання

4

Найнижча вартість в порівнянні з іншими системами

Високоякісні алюмінієві жалюзі

У 1946 році, після винаходу компанією Hunter Douglas нового способу лиття алюмінію, на ринок були представлені горизонтальні алюмінієві жалюзі. За рахунок спеціального профілювання, ламелі з алюмінію добре зберігають свою форму. До того ж алюмінієві жалюзі ефективно захищають приміщення від надмірного нагрівання, підтримуючи належну циркуляцію повітря. Плавне регулювання дозволяє захиститись від сонця і сторонніх спостерігачів, не обмежуючи циркуляцію повітря.

Звичайні горизонтальні жалюзі складаються з металевого карниза, полотна з алюмінієвих ламелів, шнура і пластикової тростини. За допомогою шнура здійснюється піднімання й опускання полотна. Тростина, через спеціальний механізм, здійснює регулювання кута нахилу ламелів. На поворотно-відкривні стулки рекомендується встановлювати жалюзі з додатковою фіксацією низу через спеціальний адаптер або з фіксацією полотна металевим тросом (струною). Це дозволяє уникнути незручностей при відкриванні вікна для провітрювання.

Особливість алюмінієвих жалюзі – гігієнічність, волого- і пожежостійкість. Вони також підходять для приміщень, що вимагають повного або часткового затемнення. При потребі створення максимально затемнення можна вибрати систему LightLess – використання алюмінієвої стрічки з «невидимими» технологічними отворами.

Інші продукти

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.