«Теплі» жалюзі

Зимове похолодання нагадує нам про теплозбереження. В якості рішення номер один, для підтримки температури в будинку, компанія «Артіка» радить купити зовнішні ролети. В закритому стані вироби утворюють прошарок повітря між власною площиною та вікном. Він слугує додатковою термоізоляцією.

Наступним бар’єром на шляху зберігання тепла виступають «віконні екрани» – штори. Теплоізоляція, як їх додаткова функція, допомагає заощадити від 3% до 5% теплової енергії. У ролі екранів теплозбереження, окрім класичних штор, можуть виступати:

  • жалюзі плісе;
  • подвійні жалюзі плісе зі структурою бджолиних сот;
  • затемнюючі рулонні штори з тканини blackout;
  • також високоякісні римські штори.

Ви можете замовити ці сонцезахисні та енергозберігаючі товари в компанії «Артіка».

Всі знають, що рулонні штори (тканинні ролети) блискуче підходять для захисту від інтенсивного сонячного світла. Експерти стверджують, що вони також здатні зробити вагомий вклад в загальне енергозбереження житла. У приватних будинках, квартирах і комерційних приміщеннях занадто багато тепла в осінньо-зимовий період губиться саме через вікна. Типова завіса вікна стає перешкодою енерговтратам. Але купивши ролету з додатковим шаром гуми чи внутрішнім алюмінієвим покриттям, ви отримаєте виріб, який не тільки прекрасно затінить житлові приміщення. Він добре впорається з додатковою теплоізоляцією вікон у морозні дні.

Як замовити жалюзі у Львові: особливості вибору

Рулонна штора, виконана зі щільного матеріалу, здатна краще захистити кімнату від втрати тепла. При замовленні ролети потрібно пам’ятати, що такі тканини не пропускають повітря. Відсутність адекватної вентиляції може привести до скупчення зайвої вологи на віконних склопакетах. Проте переваги виробу незаперечні. З поміж них, – алюмінієве покриття (срібний шар). Воно прекрасно відбиває сонячні промені і захищає від перегріву приміщення під час спеки. Взимку ж краще віддати перевагу рулонним шторам з прогумованим покриттям, адже такі ролети більш ефективно зупиняють тепло і захищають приміщення від попадання холодного повітря, особливо в нічний час.

Прекрасним рішенням для поліпшення теплоізоляції будинку під час зимових холодів є монтаж на вікна жалюзі плісе. Вони також можуть бути встановлені на мансарді, яка особливо вразлива до втрати тепла. Влітку жалюзі плісе здатні бездоганно охолодити житло, захищаючи домочадців від спеки, а в зимовий час можуть служити для підтримки комфортної температури усередині приміщень.

Замовляйте спеціальні жалюзі плісе, розріз яких нагадує структуру бджолиних сот. Вони мають більшу ефективність термозоляції в будь-якому приміщенні, навіть на мансарді. Їх подвійна стільникова структура на 100% водонепроникна і дуже міцна. Ще один плюс – алюмінієве покриття, яке дозволяє оптимально затемнити кімнату і добре працює для захисту від спеки та холоду.

Інші новини

Що потрібно знати при виборі рулонних штор? (частина 1)

Дедалі тканеві ролети або, як їх ще називають – рулонні штори, вибирають більше прихильників ніж класичні порт’єри. Вони приваблюють лаконічним стилем та функціоналізмом.

Дивитися ще

Зберігання маркізи в зимовий період

Дивитися ще

Що потрібно знати при виборі рулонних штор? (частина 2)

Розмаїття тканин для тканевих ролет приголомшує фантазію навіть професійних дизайнерів. А що вже казати про всіх інших, хто просто вирішив підібрати рулонні штори собі в кімнату?

Дивитися ще

П'ять причин замовити жалюзі навесні

Весна – це не тільки гарна пора року, але й чудова нагода для оновлення інтер'єру. Найпростіший варіант додати новизни і свіжості вашій оселі – змінити декор вікна.

Дивитися ще

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.