Що потрібно знати при виборі рулонних штор? (частина 2)

Розмаїття тканин для тканевих ролет приголомшує фантазію навіть професійних дизайнерів. А що вже казати про всіх інших, хто просто вирішив підібрати рулонні штори собі в кімнату?

Тому після вибору системи рулонних штор наступний крок – це  визначитися з типом тканини. А для цього слід визначитись з ефектом затемнення який потрібно досягти – правильний вибір тканини дає можливість отримати не тільки декоративний, але і сонцезахисний ефект. Тому при виборі необхідно приділити увагу щільності тканини для отримання очікуваного ефекту регулювання світлового потоку.

Умовний розподіл по щільності

— прозорі (альтернатива тюлі). Пропускають більшу частину сонячного світла, але при цьому не дають стороннім поглядам проникати в приміщення. Зручний варіант для приміщень, які не потребують затінення. Найкращий варіант для кухні яка має бути максимально світлою – отож і штори потрібні максимально світлопроникні!

— напівпрозорі – ще більше приховують кімнату від погляду з вулиці, ефект легкого світлофільтру. Їх можна використовувати в закритому вигляді і світла буде достатньо. Ідеальний варіант для робочого кабінету, вітальні.

— затемнюючі -найчастіше використовують в спальнях. Рулонні жалюзі з щільної тканини слугують хорошим захистом від сонячного світла, і не потребують текстильного супроводу. Достатнім компаньоном для них будуть легкі тканинні штори і просто фіранки.

Тобто, кращий варіант для кухні – рулонна штора з півпрозорої тканини. А ось для спалень краще підбирати більш щільні варіанти – для забезпечення комфортного відпочинку в будь-який час доби. Для дитячих можна вибрати середньо щільні тканини для рулонних штор. Для віталень, де нерідко господарі встановлюють домашній кінотеатр, будуть доречні максимально щільні штори – це запобіжить появі відблисків в ході перегляду улюблених фільмів.

Рулонні штори – це чудове прикраса і доповнення вікон. Їх універсальність полягає в тому, що вони прекрасно вписуються в будь-який варіант інтер’єру, можуть використовуватися для вікон будь-якого розміру, відрізняються широким вибором кольору і типу тканини, прості в управлінні і надзвичайно компактні!

Інші новини

Що потрібно знати при виборі рулонних штор? (частина 1)

Дедалі тканеві ролети або, як їх ще називають – рулонні штори, вибирають більше прихильників ніж класичні порт’єри. Вони приваблюють лаконічним стилем та функціоналізмом.

Дивитися ще

Зберігання маркізи в зимовий період

Дивитися ще

П'ять причин замовити жалюзі навесні

Весна – це не тільки гарна пора року, але й чудова нагода для оновлення інтер'єру. Найпростіший варіант додати новизни і свіжості вашій оселі – змінити декор вікна.

Дивитися ще

Якщо замерзає ролокасета

Ролокасети надійно увійшли в наше життя. Окрім зручності в користуванні вони мають додаткові переваги. Проте у конструкції є один недолік – взимку вона може стати некерованою.

Дивитися ще

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.