Що потрібно знати при виборі рулонних штор? (частина 1)

Дедалі тканеві ролети або, як їх ще називають – рулонні штори, вибирають більше прихильників ніж класичні порт’єри.  Вони приваблюють лаконічним стилем та функціоналізмом. Тканеві ролети відмінно пасують до любого інтер’єру і можуть бути будь-якого кольору, декору, виконані з будь-якої тканини, мати будь-який розмір. Якщо і ви плануєте вибирати ці сучасні вироби, то варто знати, які нюанси потрібно врахувати щоб стати володарем ідеальних штор.

Переваги:

  • Надійний захист від сонця. Тканину для штор можна поділити на три види: та що пропускає світло, розсіює його або відбиває. Вибирати потрібно з розрахунку ефекту, якого необхідно домогтися.
  • Точність регулювання світлопропускання.
  • Інтуїтивне управління – достатньо просто потягнути за ланцюжок.
  • Простота в догляді – завдяки спеціальному просоченню тканини вони не накопичують пил.
  • Компактність – займають набагато менше місця в порівнянні, наприклад, з класичними шторами. Це особливо цінується в невеликих за площею кімнатах.
  • Багатофункціональність – можливість їх використання і в якості індивідуального прикраси вікна і в комплекті з іншими видами штор.
  • Універсальність – доповнять будь-який інтер’єр, надаючи кімнаті затишку і комфорту.

Конструкція рулонних штор

Рулонні штори являють собою полотно тканини і вал, на який ця тканина при накручується під час експлуатації. Діаметр вала вибирають в залежності від розмірів готового виробу, в більшості випадків – від 19 до 45 мм.

Різновиди рулонних штор:

  • Закриті – вал закритий спеціальним коробом, а з боків полотна є додаткові направляючі, щоб штора максимально точно і ефективно закривала віконний отвір

 

 

 

 

  • Відкриті – конструкція максимально проста і складається з полотна і вала прикріпленого до віконної рами, стіни або стелі.

 

Інші новини

Зберігання маркізи в зимовий період

Дивитися ще

Що потрібно знати при виборі рулонних штор? (частина 2)

Розмаїття тканин для тканевих ролет приголомшує фантазію навіть професійних дизайнерів. А що вже казати про всіх інших, хто просто вирішив підібрати рулонні штори собі в кімнату?

Дивитися ще

П'ять причин замовити жалюзі навесні

Весна – це не тільки гарна пора року, але й чудова нагода для оновлення інтер'єру. Найпростіший варіант додати новизни і свіжості вашій оселі – змінити декор вікна.

Дивитися ще

Якщо замерзає ролокасета

Ролокасети надійно увійшли в наше життя. Окрім зручності в користуванні вони мають додаткові переваги. Проте у конструкції є один недолік – взимку вона може стати некерованою.

Дивитися ще

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.