П’ять причин замовити жалюзі навесні

Весна – це не тільки гарна пора року, але й чудова нагода для оновлення інтер’єру. Найпростіший варіант додати новизни і свіжості вашій оселі – змінити декор вікна. Додати рішучості до подібних змін Вам допоможуть наступні п’ять аргументів від спеціалістів компанії Артіка:

  • Новий інтер’єр – нове життя. Навесні кожна людина шукає нових емоцій і прагне позитивних змін. Всі психологи сходяться на думці, що весна є сприятливим періодом для зміни простору навколо себе. Оновлення оздоблення інтер’єру допоможе відчути позитив весняних змін і отримати нові емоції, а освіження декору вікна – напевно один з найлегших і найефектніших варіантів оновлення. Вертикальні або горизонтальні жалюзі, тканеві ролети або ролети день-ніч, штори плісе або ж римські штори – всі вони допоможуть додати в оселю весняної яскравості, невимушеності та легкості. Купуючи жалюзі оригінальних світлих забарвлень, ви додаєте інтер’єру помешкання сонячного тепла та світла. Це дуже логічно, адже за довгу та холодну зиму наш організм скучив за яскравими фарбами і лагідним весняним сонцем.
  • «Віконна» мода з кожним роком диктує свої цікаві правила. Цієї весни львів’яни мають унікальну можливість придбати жалюзі, які повністю відповідають останнім інтер’єрним тенденціям. Головна тенденція 2021 року – автоматизація штор і жалюзі, яка робить їх використання досить простим і зручним.
  • Приручаємо світло. Жалюзі – це не лише захист від яскравих сонячних променів, але й ефективне регулювання рівня освітленості в будь-якому приміщенні. Загалом, погода стала дуже мінливою і непередбачуваною. Сонцезахисні системи для вікон компанії «Артіка» дозволяють приручити світло і створити максимально комфортну атмосферу в улюбленому домі.
  • Віддаємо перевагу якості. Фірма «Артіка» пропонує своїм замовникам великий асортимент жалюзі за найдемократичнішими цінами. Різноманіття сонцезахисних систем дозволить кожному покупцеві знайти ідеальний варіант для свого житла. Уважні співробітники компанії завжди допоможуть клієнту підібрати найоптимальніший варіант. А якість виробів, які пропонує компанія «Артіка», поза конкуренцією, адже вона перевірена 25-річним досвідом роботи на ринку штор і жалюзі!
  • Економія грошей в період кризи. Криза негативно відбилася на цінах та на наших гаманцях. Багато підприємців підняли вартість на свою продукцію. Фірма «Артіка» стримує ціни, турбуючись про своїх клієнтів. Більш того, на деякі тканини з минулих колекцій ціну зменшено до кінця березня! Поспішайте скористатись нагодою й заощадити кошти для інших задоволень!

В компанії «Артіка» Ви можете придбати: вертикальні жалюзі, горизонтальні жалюзі з  алюмінію, з дерева та бамбуку; тканеві ролети та  ролети день-ніч; римські штори та штори плісе з різноманітних матеріалів і довільних конфігурацій.

Інші новини

Що потрібно знати при виборі рулонних штор? (частина 1)

Дедалі тканеві ролети або, як їх ще називають – рулонні штори, вибирають більше прихильників ніж класичні порт’єри. Вони приваблюють лаконічним стилем та функціоналізмом.

Дивитися ще

Зберігання маркізи в зимовий період

Дивитися ще

Що потрібно знати при виборі рулонних штор? (частина 2)

Розмаїття тканин для тканевих ролет приголомшує фантазію навіть професійних дизайнерів. А що вже казати про всіх інших, хто просто вирішив підібрати рулонні штори собі в кімнату?

Дивитися ще

Якщо замерзає ролокасета

Ролокасети надійно увійшли в наше життя. Окрім зручності в користуванні вони мають додаткові переваги. Проте у конструкції є один недолік – взимку вона може стати некерованою.

Дивитися ще

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.