Ми співпрацюємо

З компаніями:

З дизайнерами:

Компанія «Артіка» запрошує до співробітництва творчих, талановитих людей з живими ідеями для втілення цікавих проектів будь-якої складності. Працюємо з будівельниками, дизайнерами, дизайн-студіями, архітекторами, архітектурними бюро і фізичними особами, які займаються дизайном інтер’єрів.

Наша компанія плідно працює з дизайнерами інтер’єрів і архітекторами. Фахівці компанії «Артіка» пропонують практичні і естетичні рішення, які лаконічно вписуються в дизайн будь-якого інтер’єру. У своїй роботі, ми завжди враховуємо всі особливості та нюанси створення дизайн-проектів і намагаємося підбирати такі конструкції і матеріали наших систем, які не порушують цілісність авторської задумки. Співпраця з нами задовольнить не тільки Вас, як дизайнера, але і самого вимогливого Замовника – разом з авторським інтер’єрним рішенням він отримує комфортний і практичний виріб з нашого асортименту. Ми гарантуємо якісну роботу та індивідуальний підхід.

Також ми запрошуємо до співпраці будівельні компанії та організації, що надають послуги з будівництва і ремонту приміщень. Надаючи комплексні послуги з виготовлення та монтажу захисних і сонцезахисних систем, ми готові стати для Вас надійним і вигідним партнером.  Ми завжди намагаємося запропонувати найбільш ефективне і вигідне для всіх сторін рішення. Всі проекти виконуються точно в термін і в рамках визначеного бюджету.

На етапі виконання проекту можливі будь-які форми взаємодії і співпраці. Наприклад, ми беремо все спілкування з клієнтом на себе і тільки повідомляємо Вас про завершення проекту. Або ж ми оперативно забезпечуємо Вас усією необхідною проектною документацією, щоб Ви могли спілкуватися з кінцевим Замовником самостійно.

Вирішувати вам.

Запрошуючи Вас до співпраці, ми сподіваємося на створення взаємовигідних відносин. Ми відкриті для розгляду будь-яких пропозицій з Вашого боку по реалізації  проектів захисних і сонцезахисних конструкцій з нашого асортименту.

Щоб обговорити умови співпраці – зателефонуйте нам по телефону (067) 670-75-57, надішліть нам лист на artika-info@ukr.net або заповніть форму «Отримати умови»

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.