1

Можливість закрити проєм практично любого типу

2

Простота конструкції

3

Економія площі при експлуатації

4

Доступність – найдешевші з пропонованих систем

Практичні ролетні ворота

Ролетні ворота це один з не багатьох варіантів, який дозволяє закрити отвір практично будь-якого типу, будь то побутовий гаражний чи складський промисловий.

Ролетні ворота практично не відрізняються конструкцією і принципом роботи від звичайних захисних алюмінієвих ролет – полотно рулоном намотується на вал, який  знаходиться в захисному коробі. Таким чином, полотно воріт при експлуатації пересувається вертикально. Особливістю є використання профілів більшої висоти і товщини, відповідно – більш масивного короба і направляючих, і комплектуючих, адаптованих для більшої ваги і габаритів.

Конструктивні особливості воріт ролетного типу дозволяють економити вільну площу ділянки. Рулонні ворота не займають зайвого простору при відкритті -закритті, як наприклад розпашні ворота, у яких відкриваються стулки або назовні, або всередину.

Висока надійність, універсальність монтажу і легкість керування роблять ролетні ворота оптимальним рішенням для захисту об’єктів різного призначення. Вироби мають базовий антивандальний захист, стійкість до корозії, стирання і ультрафіолету.

Файли для скачування

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.