1

Висока надійність і безпека

2

Індивідуальне виконання (підбір згідно вимог експлуатаціі)

3

Широкий вибір обладнання (від стандарту до преміум)

4

Зручність експлуатаціі

Гаражні ворота від “Артіка”

Безпека приміщень напряму залежить від якості віконних та дверних систем. Саме тому ворота повинні бути не лише зручними а й надійними. Компанія «Артіка» пропонує якісні і зручні в експлуатації гаражні ворота провідних виробників. Ворота в цілому не мають єдиних стандартів розмірів, їх можна виконати в будь-яких варіантах – тому компанія «Артіка» займається виготовленням в’їзних систем за індивідуальними вимогами замовника.

Класифікація воріт

Серед великої кількості існуючих гаражних систем, компанія «Артіка» вибрала для пропозиції надійні і зручні системи провідних виробників. Ми пропонуємо ворота наступних типів:

  • ролетні
  • секційні

панорамні і промислові (різновид секційних воріт)

Особливості воріт

Тип управління

Невеликі конструкції воріт передбачають можливість управління вручну. Автоматичний привід забезпечить максимальний комфорт при управлінні воротами і продовжить термін їх служби.

Матеріали і комплектація    

Полотно воріт ролетного типу набирається з ламелів, виготовленних з високоякісного алюмінію,  з внутрішнім пінополіуретановим заповненням.

Полотно секційних воріт складається з сендвіч-панелей (секцій). Ці панелі виготовлено зі сталевого або алюмінієвого каркасу і пінополиуретанового заповнювача. Чим товще буде «сендвіч» – тим краще конструкція зможе зберігати тепло в гаражі.

Незалежно від типу пропонованої нами системи, кожна конструкція стійка до корозії, вицвітання і механічних пошкоджень.

Резюме

Співпрацюючи з провідними зарубіжними і вітчизняними виробниками, наша компанія постачає найсучасніше обладнання для вхідних груп промислових підприємств, гаражів і приватних домоволодінь, а також здійснює монтаж і обслуговування. Кваліфіковані фахівці безкоштовно проведуть виміри на початковому етапі нашої співпраці. Ціна під ключ кінцевого виробу залежить від марки виробників, складності робіт, габаритів, наявності додаткових опцій.

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.