1

Абсолютний комфорт

2

Оптимізація енергоспоживання

3

Створення сценаріїв роботи сонцезахисних систем

4

Дистанційний контроль через інтернет

Автоматика з комфортом

Комфорт за вашим бажанням. Повністю покладаючись на свій смак, Ви вибираєте сучасні сонцезахисні вироби – жалюзі, рулонні, римські і французькі штори, плісе. Неймовірно широка палітра матеріалів, форм і кольорів, щоб “грати” зі світлом і створювати бажану атмосферу в будинку!  Автоматизувати пристрої захисту від зайвого світла і сторонніх поглядів Ви зможете використовуючи “розумні” системи електроприводу і управління. Зручність управління і безпека при цьому зростають, а витрати енергії знижуються.

Практично всі системи, а саме горизонтальні і вертикальні жалюзі, рулонні штори, штори день-ніч, штори-плісе, римські штори, панельні (японські) штори і карнизи звичайних штор можна обладнати електроприводом. Якщо ж в приміщенні використовується велика кількість виробів, електрообладнання просто необхідне – «розумна» автоматична система здійснює управління кожним виробом окремо або всіма одночасно.

Готові рішення автоматизації значно спрощують життя!

Потрібен надійний захист помешкання від сонця? При підключенні датчика сонця, ваші жалюзі і штори будуть закриватися автоматично, щоб захистити ваші меблі та килими від сонячних променів!

Потрібна приватність в вечірній час? Налаштуйте датчик освітленості, щоб віконні системи закрились в сутінки для захисту вашого приватного життя!

Потрібен релакс і повний відпочинок? Керуйте жалюзі і шторами тільки голосовими командами – зручно лежачи на дивані, попросіть свого голосового асистента відрегулювати положення ваших пристроїв!

Потрібен гарний настрій зранку? Налаштуйте власний сценарій за яким віконні системи впустять ранковий сонячний настрій в вашу спальню!

Потрібен дистанційние управління і контроль за будинком?  Керуйте внутрішніми жалюзі і шторами з планшета або смартфона через інтернет!

Керування через інтернет системами Smart Home – це управління домашньою автоматикою навіть під час нашої відсутності. З будь-якої точки світу завдяки глобальній мережі Інтернет ваша команда відразу ж відправляється у ваш будинок / офіс і за допомогою консолі управління Smart передається на керований пристрій.

Інші продукти

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.