5 причин замовити жалюзі восени

На вулиці осінь. Гайда купувати жалюзі! Ви певно здивовані, та осінь – прекрасна пора для несподіваних і запланованих покупок. Дійсно, а чому б і ні! Ми радимо придбати жалюзі чи поглянути на величезний асортимент рулонних штор, адже на це у Вас є, як мінімум, п’ять вагомих причин.

Причина №1

Час почати нове життя. Літо минуло, залишивши після себе море вражень. Ви змінилися – набули нового досвіду, отримали масу цікавої інформації, а можливо й стали зовсім іншою людиною. Щоб освіжити старий інтер’єр не обов’язково витрачати нереально великі суми. Достатньо звернути увагу на жалюзі від компанії Артіка. Це простий та доступний спосіб змінити звичний порядок речей за короткий термін.

Причина №2

Слідуємо за сучасними тенденціями. Кожен має можливість йти в ногу з модою, адже саме восени виробники рулонних штор та жалюзі пропонують споживачам нові колекції. Так, саме зараз наші клієнти можуть обрати цікаві варіанти для оформлення власної оселі, котрі не втратять своєї актуальності у наступному році. Восени ми оновлюємо каталоги та демонструємо нові взірці. На вас чекають цікаві й ексклюзивні моделі.

Причина №3

Час включити світло. Все ще думаєте, що жалюзі потрібні лише для захисту від палкого сонця влітку? Звісно ні, точніше – не тільки, бо сучасні сонцезахисні системи регулюють освітлення та сприяють створенню бажаної атмосфери.

Ви втомилися і відчуваєте себе самотнім? Довгі осінні вечори багатьом людям псують настрій та наганяють на них тугу. Закрийте жалюзі і зробіть освітлення в кімнаті більш яскравим. День, ніч – не має значення. У Вашій оселі будуть створені найбільш комфортні умови для роботи чи дозвілля. Ви зміните свій світ на краще.

Шукаєте бадьорості? Не проблема. Вмикайте світло та користуйтеся приливом сил на повну, адже Вас ніхто не побачить з вулиці.

Причина №4

Задоволення від шопінгу. Ви варті того, щоб отримувати від свого життя максимум позитиву. Звісно, влітку рідко хто відчуває радість від пошуків таких необхідних сонцезахисних систем. Доволі часто люди без роздумів купують більш-менш симпатичні моделі, що не дивно, коли:

 • денне світло не сприяє, а лише шкодить роботі;
 • весь білий світ, здається, проти міцного та здорового сну;
 • а будинок нагрівається немов піч.

В такі моменти не до вибору. Єдине бажання – якнайшвидше змінити навколишню реальність, тож споживачі набирають перший-ліпший номер, котрий потрапив на очі, та замовляють модель, яку доставлять їм швидко й дешево. Звісно, потім часто буває, що імпульсивний крок викликає масу невдоволення:

 • комплектуючі поганої якості;
 • жалюзі не вписуються до інтер’єру;
 • і взагалі власник помешкання мріяв придбати ролети.

Що робити? Купуйте захисні системи восени. У Вас не буде потреби діяти з поспіхом, тож спокійно оберете з існуючого різноманіття найбільш оптимальний вид захисних систем. Яка модель ідеально підійде для кухні у Львові? Пофантазуйте і погортайте каталоги, почитайте відгуки. Ви будете задоволені співпрацею з фірмою Артіка!

Причина №5

Ми – найкращі 😉 Користуючись нашими порадами, Ви одного разу, повернувшись додому з роботи, окинете поглядом свої нові жалюзі/штори/ролети і зрозумієте, що:

 • заощадили безліч часу та грошей;
 • зберегли власні нерви;
 • отримали сонцезахисні системи, які відмінно підходять до існуючого інтер’єру.

Ви зробили правильний вибір! А ми завжди раді вітати своїх клієнтів і пропонуємо:

 • жалюзі горизонтальні та вертикальні;
 • захисні ролети й рулонні штори;
 • дерев’яні жалюзі і плісе;
 • системи День-Ніч та безліч інших якісних виробів за конкурентними цінами.

Інші новини

Що потрібно знати при виборі рулонних штор? (частина 1)

Дедалі тканеві ролети або, як їх ще називають – рулонні штори, вибирають більше прихильників ніж класичні порт’єри. Вони приваблюють лаконічним стилем та функціоналізмом.

Дивитися ще

Зберігання маркізи в зимовий період

Дивитися ще

Що потрібно знати при виборі рулонних штор? (частина 2)

Розмаїття тканин для тканевих ролет приголомшує фантазію навіть професійних дизайнерів. А що вже казати про всіх інших, хто просто вирішив підібрати рулонні штори собі в кімнату?

Дивитися ще

П'ять причин замовити жалюзі навесні

Весна – це не тільки гарна пора року, але й чудова нагода для оновлення інтер'єру. Найпростіший варіант додати новизни і свіжості вашій оселі – змінити декор вікна.

Дивитися ще

Виникли питання?

Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжуться наші співробітники.