Ворота промислові, купити промислові секційні ворота Алютех Львів

width=143

  Секційні ворота Алютех ідеально підходять для монтажу на виробничих і сільськогосподарських об'єктах, в автосалонах, на СТО та об'єктах МНС.

  Широкий вибір додаткових аксесуарів, типів і кольорів панелей дозволяє підібрати секційні промислові ворота Алютех для будь-якого промислового об'єкту.

  • По бажанню замовника в секційні ворота можна вбудувати хвіртку, яка забезпечить додатковий вхід в приміщення, встановити вікна для природного освітлення, замок для замикання воріт і багато іншого для Вашого комфорту.
  • Промислові ворота Алютех гармонійно зіллються із загальною архітектурою споруди. Широкий вибір сендвіч-панелей дозволить задовольнити потреби самих вимогливих клієнтів.
  • Застосування систем автоматики для воріт гарантує зручність, надійність і безпеку управління

Звертайтесь до нас і ми обов'язково допоможемо Вам зробити вибір - купити або замовити промислові секційні ворота Алютех за критерієм 'ціна-якість'!

   Промислові ворота - це секційні ворота, конструкція яких призначена для інтенсивного використання. Їх конструкція дозволяє здійснювати до 100 000 циклів підйому-опускання.

   Вага секційних воріт компенсується індивідуально підібраними торсіонними пружинами, тому ворота можна відкривати та закривати вручну.

   Велика кількість варіантів конструкцій промислових воріт (10 видів) дозволяє провести монтаж в приміщеннях з будь-якими особливостями пройму: низькою перемичкою, високою стелею чи похилим дахом і т.д.

   Промислові ворота Алютех можна монтувати  в прорізи шириною 7 м і висотою 6м. Конструкція такий воріт додатково підсилена, щоб забезпечити надійність і безпеку експлуатації.                                   

 

 

width=201

   Замовити секційні промислові ворота у Львові або купити промислові ворота без монтажу Ви можете у відділі продажу фірми Артіка.

Ворота Алютех; ворота Львів; промислові секційні ворота Львів; секційні промислові ворота Львів; купити секційні ворота Львів; замовити промислові ворота Львів; промислові секційні ворота ціна