Ворота, гаражні ворота, секційні ворота

   Гаражні секційні ворота є найбільш поширеним типом воріт в Європі.

Їх конструкція - це сполучені петлями панелі, які надійно закріплені біля краю прорізу і заведені під перекриття споруди (як на фото нижче); або якщо дозволяє висота, то ворота можуть підніматись вертикально по стіні вверх. При відкриванні секційних воріт панелі одна за другою розміщуються під стелею, не потребуючи додаткового простору перед воротами.

width=64    width=159
width=214

 

 

Ми пропонуємо секційні ворота Алютех, -

такі ворота мають широке застосування. Секційні ворота Алютех можуть встановлюватись в приватних будинках, підземних гаражах і паркінгах, на промислових об'єктах, автомийках та автосервісах. При цьому ворота чудово підкреслюють і доповнюють архітектуру споруди.

     секційні гаражні ворота Алютех

    секційні промислові ворота Алютех

    секційні панорамні ворота Алютех

        Монтаж секційних воріт

Компанія Артіка займається не лише продажем, але й кваліфікованим монтажем секційних воріт вже багато років. У нас є монтажні бригади, які мають професійний інструмент, а також необхідний досвід в роботі з такими виробами; тому, якщо Ви бажаєте отримати не лише якісний продукт, але й кваліфікований професійний монтаж, гарантію від компанії, яка на ринку вже більше 15-ти років, післягарантійний сервіс та просто консультацію - то ми бажаємо Вам зробити правильний вибір!

Секційні ворота Алютех - ціна

За допомогою компанії 'Артіка' Ви можете замовити секційні ворота Алютех або купити ворота секційні Алютех без монтажу з ідеальним співвідношенням ціна-якість!

     Чому Ви хочете обрати ворота Алютех?

Чи Ви вже запитували про це?

          Так чи інакше, кожен покупець хоче придбати якісний продукт за найнижчу ціну, -  і мабуть Ви з цим погодитесь. Ми завжди готові запропонувати Вам максимально адекватну ціну! В той же час кожен товар відповідної якості і відповідного рівня має свою мінімальну собівартість. Крім того, лише "теоретичні" характеристики, які люблять наводити виробники конкурентних секційних воріт, часто так і залишаються теоретичними. Ми можемо з власного досвіду (конкретних експерементів та спілкування з партнерами, які займаються монтажем секційних воріт) Вас запевнити, що в Україні крім перевірених якісних секційних воріт "Алютех" є надзвичайно мало брендів, які дадуть Вам високу якість та довговічність (в основному цінова категорія таких воріт є вищою).

    В реальному буденному житті чудес не буває. Якщо ціна даного продукту суттєво нижча без конкретного обгрунтування - значить відбувається економія; а оскільки безкоштовно ніхто працювати бажання не має, - то економія відбувається лише на одному - матеріалах, з яких виготовлені секційні ворота. Звісно, якщо Ви - спеціаліст у цій галузі, то можете це перевірити. Якщо ж ні, - то ми радимо звертатись до перевіреного!

width=106  width=66

Управління секційними воротами

   Керувати воротами можна вручну (завдяки ручці в нижній частині воріт) або з допомогою електроприводу з використанням пульта. По бажанню клієнта встановлені раніше ворота можуть додатково бути оснащені системою автоматичного управління.

   

Ресурс експлуатації

   Секційні ворота розраховані на 25 000 циклів підйомів-опускання. При використанні воріт до семи разів на день їх гарантійний ресурс буде вичерпаний після 10 років. Після цього термін служби конструкції можна продовжити просто замінивши пружини.

   При необхідності більш інтенсивної експлуатації воріт можна комплектувати їх пружинами ресурсом до 100 000 циклів.

Конструкція та матеріали (ворота секційні)

   Сендвіч-панелі, з яких виготовляються ворота Алютех, виробляються з листової сталі, яка оброблена та стійка до різних дій. Панель заповнена екологічно чистим пінополіуританом. По всьому периметру ворота оснащені гумовими ущільнювачами, які перекривають стики і забезпечують надійну герметизацію пройму.

Безпека використання секційних воріт Алютех

   Особлива форма сендвіч-панелей і шарнірів виключає будь-яку можливість попадання пальців між панелями, а також між полотном воріт і вертикальною направляючою. Кожні ворота забезпечені механізмом, що забезпечує захист від поломки пружини. Промислові ворота додатково оснащені спеціальними кронштейнами, які блокують полотно воріт при обриві тросу. Для захисту від несанкціонованого проникнення можливий мотнаж системи захисту від піддомкрачування.

Асортимент

   За бажанням замовника секційні ворота Алютех можуть бути виготовлені із панелей з фактурою мікрохвиля, горизонтальний гофр, фільонка. Широка палітра кольорів, які ми пропонуємо дає можливість зберегти та підкреслити стиль як приватного будинку, так і промислового підприємства.

Ворота Алютех можна пофарбувати в будь-який колір по каталогу RAL.

   Для зручності використання ворота можуть постачатися з вбудованою хвірткою, дизайн якої відповідає дизайну основної конструкції. У всі ворота з хвірткою встановлені вбудовані датчики її положення. Вони відключають електропривід коли хвіртка відчинена.

   Ворота секційні Алютех - це зручно, надійно, безпечно та довговічно.

   Замовити гаражні, промислові або панорамні секційні ворота Алютех у Львові або купити ворота секційні без монтажу Ви можете у відділі продажу фірми Артіка.

Ворота; ворота Львів; гаражні ворота Львів; секційні ворота Львів; секційні гаражні ворота Львів; Алютех; ворота Алютех; купити гаражні секційні ворота