Сітки антимоскітні, москітні сітки, сітки москітні

   Мабуть кожному з нас в приємні дні, а особливо ночі теплої пори року надокучало дзижчання муз та огидний писк комарів, які прилетіли на світло в приміщенні. Але ж так приємно влітку відчинити вікно в спальній, щоб забезпечити свіже і прохолодне повітря, яке сприяє хорошому сну.

   Проте, на жаль, саме в цей період разом із свіжим та приємним повітрям ми впускаємо до себе додому настирливих комах. Результат цього відомий, - навряд чи Ваш сон буде приємним, адже швидше за все решту ночі ви використаєте на те, аби знайти комах та знищити їх. Крім цього Ви можете пошкодити предмети у Вашій кімнаті у випадку ударів по комахах.

   Вирішити цю проблему нині просто. Достатньо встановити москітні сітки на вікна.

         

Сьогодні антимоскітні сітки - невід'ємна частина сучасного вікна.

Всі конструкції і профілі з яких ми виготовляємо москітні сітки - алюмінієві. Ми пропонуємо три види москітних сіток - рамочні москітні сітки, дверні москітні сітки, ролетні москітні сітки (рулонні москітні сітки).

     москітні сітки рамочного типу

      москітні сітки рулонного типу

      москітні сітки розпашного (дверного типу)

Розумно підібраний колір полотна  та розмір вічка роблять сітку непроникною для комах, і в той же час практично невидимою як з середини, так і ззовні. Москітні сітки захищають від проникнення не тільки комарів, але й великих комах.

   Якщо Ви встановите на свої вікна москітні сітки, то забезпечите прихід свіжого повітря і можете спокійно відпочивати в своєму помешканні.

   Варто зауважити, що можна замовити сітки москітні не тільки на вікна, але також встановити москітні сітки на двері. Сьогодні існує кілька видів москітних сіток, з яких найрозповсюдженіший - москітні сітки рамочного типу.

   Звертайтесь до нас і ми захистимо Вас від настирливих комах, запропонуємо якісні москітні сітки за помірну ціну!

   Замовити москітні сітки у Львові або купити антимоскітні сітки без монтажу Ви можете по телефону чи у відділі продажу фірми Артіка.

Москітні сітки Львів; антимоскітні сітки Львів; сітки москітні Львів; сітки антимоскітні Львів;