Жалюзі вертикальні, тканинні жалюзі та жалюзі Стрінг

width=198 

 

Вертикальні жалюзі з тканини, пластикові вертикальні жалюзі, жалюзі Стрінг (String)

  Нині важко уявити офіс без віконних жалюзі (вертикальні жалюзі), адже саме вони зможуть захистити влітку персонал та монітори комп'ютерів від палючих променів сонця або від очей перехожих, а також додадуть Вашому інтер'єру необхідну офіційність чи, навпаки, жвавість та різноманіття.

  Завдяки широкому вибору матеріалів і тканин вертикальні жалюзі досить гармонійно дивляться і в житлових приміщеннях. Ми пропонуємо два види ламелей для вертикальних жалюзі: 127 мм та 89 мм. 

     каталог тканин 127 мм

      каталог тканин 89 мм

        Жалюзі  ціна (Львів)

  Головним чином на вартість вертикальних жалюзі впливає матеріал (тканина). Саме цей чинник може дуже суттєво здешевити вартість або зробити зворотній процес. Нині є менш якісні аналоги тканин відомих європейських виробників, які візуально, - на перший погляд не відрізняються; проте з дотиком до матеріалу можна відчути різницю.

 width=190   

 Вертикальні жалюзі Стрінг (STRING), шнурові жалюзі

  Жалюзі STRING - різновид тканинних вертикальних жалюзі. Ламелі в них виконані в вигляді бахроми, це шнурочні жалюзі. Жалюзі Стрінг відрізняються від класичних тканинних жалюзі відсутністю обтяжувачів тканини і нижнього ланцюжка. Висота таких жалюзі обмежується стандартною висотою ламелі 3 метри, яку можна змінити обрізавши шнурочки. В одній жалюзі можна використати декілька кольорів ламелі.

   Завітавши до нас Ви можете переглянути вибір кольорів для жалюзі String.

Замовити жалюзі вертикальні (тканинні жалюзі) у Львові або купити жалюзі вертикальні без монтажу Ви можете по телефону чи у відділі продажу нашої фірми;

Вертикальні жалюзі String; жалюзі Стрінг; жалюзі вертикальні Львів; жалюзі вертикальні; замовити вертикальні Жалюзі; жалюзі Львів ціна; купити жалюзі Львів