Жалюзі горизонтальні

   Жалюзі горизонтальні дерев'яні, бамбукові, пластикові та алюмінієві

         Це дуже розповсюджені в наш час засоби сонцезахисту; їх виготовляють з різних матеріалів і ділять на декілька типів, такі як: жалюзі горизонтальні алюмінієві, жалюзі горизонтальні пластикові, жалюзі горизонтальні дерев'яні та бамбукові. Існує три види ламелі: 16 мм, 25 мм та 50 мм.

   Компанія Артіка пропонує горизонтальні жалюзі усіх вищезгаданих типів та модифікацій і виготовляє їх виключно за Вашим замовленням.

   Ціна на жалюзі

        Значною мірою на вартість жалюзі впливає матеріал, з якого вони виготовлені. Ви можете купити жалюзі в найдешевшому варіанті, а саме - звичайні алюмінієві, ціна на які сьогодні на ринку є найнижчою; або, якщо Вас цікавлять більш вишукані - дерев'яні, бамбукові чи пластикові, то ціна таких жалюзі може зростати в декілька разів. Також важливим фактором є сама комплектація з якої виготовляються жалюзі - вона може бути найнижчої якості, про що часто, але не завжди свідчить ціна; як показує статистика, нині велика пропозиція виробів, які зовсім не відповідають елементарним вимогам якості.

   Замовити горизонтальні жалюзі/купити жалюзі:

  • Ви можете замовити жалюзі по телефону або у відділі продажу нашої фірми. Крім цього ми пропонуємо також жалюзі К-Систем (KSystem), які відрізняються від класичних горизонтальних жалюзі типом карнизу, типом управління, та пробивом отворів в ламелі. Це більш акуратні та вишукані вироби більше інформації про які Ви можете знайти в розділі K-System.

Жалюзі горизонтальні Львів; жалюзі Львів ціна; купити жалюзі Львів