Карнизи для штор - римські карнизи, японські карнизи, CKS, І-карниз

width=168

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Карниз для римських, австрійських і французьких штор. 

Пропонуємо так звані римські карнизи закритої системи для виготовлення римських, австрійських та французьких штор.  Ці алюмінієві карнизи доступні лише в білому кольорі. Фіксація тканини до карнизу здійснується з допомогою липучки на лицевій частині карнизу. В комплект входить карниз (з механізмом в зібраному вигляді), нижня алюмінієва планка, прутики із скловолокна та спеціальна тасьма.

Управління карнизом здійснюється з допомогою:

  • ланцюжок;
  • двигун (клавіша, пульт)

Максимальна рекомендована ширина виробу - 2м.

       width=68          width=63           width=53

             Римська штора          Австрійська штора     Французька штора

Римські карнизи - ціна (Львів)

Вартість карнизів розраховується індивідуально; Ви можете отримати консультацію та дізнатись ціну (згідно Ваших розмірів та комплектації) по телефону.

Замовити римські карнизи (карнизи для римських штор) або купити римські карнизи без монтажу Ви можете у відділі продажу фірми Артіка.

width=167

 

     Карниз CKS.

Алюмінієвий карниз CKS - це зручна система з шнуровим управлінням для штор легкої та середньої ваги. Швидкий монтаж з допомогою зажимних кріплень до стелі.

  Цей карниз доступний лише в білому кольорі. Також CKS можна гнути в еркер.

  Замовити карнизи CKS або купити карнизи CKS без монтажу можна у відділі продажу фірми Артіка.

 width=166

 

 

   Карниз "І"

Алюмінієвий профіль І-карниз - призначений для легких штор. Цей профіль дозволяє вирішити проблеми нестандартних форм вікон. Гнуття цього профілю можна проводити на місці монтажу з врахуванням архітектурних особливостей.

Такий карниз доступний в білому кольорі. Також карниз "І" можна гнути в еркер прямо на місці монтажу.

 width=166

   Карниз для японських штор

Алюмінієвий карниз призначений для японських штор має 2, 3, 4, 5 доріжок, що дозволяє зсувати панелі штор в різних варіантах. Управління японською шторою здійснюється з допомогою шнура, а також вручну. Тканина кріпиться до спеціальних направляючих на карнизі з допомогою липучки.

  Карниз доступний в білому кольорі.


Римські карнизи Львів; Римський карниз Львів; Замовити римські карнизи; купити римські карнизи Львів; римські карнизи ціна Львів