Системи закритого типу - тканинні ролети та рулонні штори

width=114

 

 

width=138

   Мінікасета з плоскими направляючими - закрита алюмінієва система в коробі та з плоскими направляючими. Механізм в цій системі є самофіксуючим, в будь-якому положенні тканини.

  Ця система виготовляється в таких кольорах: білий, коричневий та золотий дуб.

   В такому варіанті системи можна використовувати практично всі види тканин для рулонних штор, окрім тканин Black Out та Dim Out - ці тканини не пропускають повітря, що в свою чергу спричинить прилипання тканини в закритій системі до скла в холодний період року або у приміщеннях з підвищеною вологістю. Компанія Артіка не гарантує якісної роботи цих тканин в даній системі. Тканини Black Out та Dim Out  можна застосувати в тій же системі, але з П-подібними направляючими або у системах відкритого типу.

  Мінікасета призначена для монтажу на раму пластикових та дерев'яних вікон зі склопакетом, проте є певні види віконних профілів (а саме штапіків), на які не можна змонтувати цю систему

                        width=228

... в цій ситуації ми пропонуємо систему Мінікасета з П-подібними направляючими.

width=109

width=139

   Мінікасета з П-подібними направляючими - закрита алюмінієва система в коробі та з П-подібними направляючими. Механізм в цій системі є самофіксуючим, в будь-якому положенні тканини.

   П-подібна направляюча         width=90 

  Ця система виготовляється в таких кольорах: білий, коричневий та золотий дуб.

   В такому варіанті системи можна використовувати практично всі види тканин для рулонних штор включаючи  тканини Black Out та Dim Out.

  Мінікасета з П-подібними направляючими призначена для монтажу на раму пластикових та дерев'яних вікон зі склопакетом практично усіх видів профілів, а також на рівну тверду площину.

width=114

 

 

width=118

   Мансардна система - закрита алюмінієва система в коробі та з направляючими. Пружина у цій системі підтримує тканину в постійному натягненні, завдяки чому тканина практично не провисає та відмінно виглядає на мансардному вікні.

   Ця система виготовляється в таких кольорах: білий, металік та сосна.

   Є два типи направляючих: вузькі - 32 мм та широкі - 50 мм. Вузькі направляючі застосовуються лише для кутів скосу віконного профілю в діапазоні від 0° до 13,5°; широкі направляючі – універсальні і обов’язкові для систем шириною більше 1 м.

Обов’язкова умова монтажу на мансардне вікно: глибина профілю мансардного вікна не менше 45 мм.

Також для цієї системи передбачені ручки управління двох видів:

Ручка без шарніру     width=75   Ручка з шарніром    width=70

Ознайомитись із системами відкритого типу

Замовити тканинні ролети або рулонні штори у Львові чи купити тканеві ролети без монтажу Ви можете у відділі продажу фірми Артіка.

Тканинні ролети; рулонні штори; рулонні штори Львів; тканинні ролети Львів; мінікасета; мансардна; рулонні штори ціна; купити тканинні ролети